if_photoif_put_inmenu
КИЇВСЬКИЙ ЗАВОД ТЕПЛИЦЬ І ПАРНИКІВ
Зателефонуйте нам!
+38 (097) +38 (097) 749-98-24 Показати
+38 (050) +38 (050) 825-64-04 Показати

Теплиці під полікарбонат

Приховати

Теплиці з полікарбонату представляють оптимальне рішення при необхідності в наявності захищеного місця для вирощування рослин, квітів, овочевих, плодово-ягідних культур. Ми пропонуємо теплиці, виготовлені з якісного полікарбонату будь-яких розмірів, різних форм, що мають додаткову УФ-захист і гарантію збереження важливих експлуатаційних властивостей терміном мінімум на 10 років.

Конструктивні елементи теплиць – це металевий каркас з трубчастого профілю з порошковим покриттям якісної італійської фарбою, а також полікарбонатні панелі. Правильно змонтована теплиця витримує вітро-снігове навантаження до 200 кг на 1 м2, що відповідає європейським стандартам. Завдяки міцності, стійкості щодо атмосферних та інших зовнішніх агресій, такі конструкції практично не вимагають будь-якого спеціалізованого техобслуговування.

Переваги полікарбонатних теплиць

Пропоновані теплиці з полікарбонату прості як в установці, так і в експлуатації. Ви можете придбати готові до складання конструкції необхідних розмірів, форм, з кількома віконцями для провітрювання, дверима. Форма арочного перекриття розрахована інженерами з урахуванням можливості роботи на всій площі. При необхідності зробити теплицю більше можна просто нарощувати її в довжину шляхом встановлення додаткових двометрових секцій. Головні переваги полікарбонатних теплиць наступні:

Схожі розділи